Οι Youthstream ανακοίνωσε τους αθλητές που θα ξεκινήσουν το παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MX1/MX2, και θα στηθούν στην μπάρα στον πρώτο αγώνα, στην πίστα Sevlievo της Βουλγαρίας.

Αθλητές MX1

  • 2 NAGL Maximilian GER DMSB KTM Red Bull Teka KTM Factory Racing MX16 LEOK Tanel EST EMF TM TM Racing Factory Team
  • 7 BARRAGAN Jonathan ESP RFME Kawasaki Kawasaki Racing Team
  • 9 DE DYCKER Ken BEL FMB Honda LS Honda Racing
  • 10 BOISSIERE Anthony FRA FFM Yamaha Monster Energy Yamaha
  • 11 RAMON Steve BEL FMB Suzuki Rockstar Energy Suzuki World MX1
  • 13 MONNI Manuel ITA FMI HONDA Salucci Racing
  • 14 DE REUVER Marc NED KNMV Yamaha Team Yamaha Van Beers Racing
  • 16 OVCHARENKO Oleksiy UKR FMU Yamaha
  • 19 PHILIPPAERTS David ITA FMI Yamaha Monster Energy Yamaha
  • 20 ARANDA Gregory FRA FFM Kawasaki Team Rockstar Bud Racing Lovemytime Kawasaki
  • 22 STRIJBOS Kevin BEL FMB Suzuki Delta
  • 24 SIMPSON Shaun GBR ACU Honda LS Honda Racing
  • 25 DESALLE Clement BEL FMB Suzuki Rockstar Energy Suzuki World MX1
  • 26 DELINCE Jeremy BEL FMB KTM DIGA Racing Team
  • 39 GUARNERI Davide ITA FMI Kawasaki Team Rockstar Bud Racing Lovemytime Kawasaki
  • 41 SMITH Alfie GBR ACU Aprilia JK Aprilia Racing
  • 45 LEONCE LOIC Loic FRA FFM KTM BGR
  • 49 SCHMIDINGER Gunter AUT OeAMTC Honda Team Gold Fren Schmidinger World MX1
  • 52 WALKNER Matthias AUT OeAMTC KTM BGR
  • 61 BRAKKE Herjan NED KNMV Yamaha Team Yamaha Van Beers Racing
  • 73 PARSHIN Dmitry RUS MFR Honda Kharovsk Extreme
  • 74 STEINBERGS Ivo LAT LaMSF Kawasaki IST T.I.S.C.O. Racing
  • 90 POURCEL Sebastien FRA FFM Kawasaki Kawasaki Racing Team
  • 95 AUGUSTS Justs LAT LaMSF Honda Latvia Elksni Honda
  • 100 DOUGAN Jason GBR ACU Yamaha Bike-it Cosworth Wild Wolf Yamaha
  • 101 TOWNLEY Benjamin NZL MNZ Kawasaki Team CLS – Monster Energy – Kawasaki – Pro Circuit
  • 111 LEOK Aigar EST EMF TM TM Racing Factory Team
  • 115 CAMPANO JIMENEZ Carlos ESP RFME Yamaha Andalucia Yamaha Castro Team
  • 121 BOOG Xavier FRA FFM Kawasaki Kawasaki Racing Team
  • 127 ERIKSSON Toni FIN SML Kawasaki ICE1 RACING
  • 183 FROSSARD Steven FRA FFM Yamaha Monster Energy Yamaha
  • 222 CAIROLI Antonio ITA FMI KTM Red Bull Teka KTM Factory Racing MX1
  • 287 SCHIFFER Marcus GER DMSB Suzuki Suzuki International Europe Motocross
  • 387 MARTENS Yentel BEL MUL KTM Nestaan JM Racing KTM
  • 555 IRWIN Graeme GBR MCUI KTM HM Plant Red Bull KTM UK
  • 717 SANDBERG Rickard SWE SVEMO Kawasaki Sturm Racing Team
  • 777 BOBRYSHEV Evgeny RUS MFR Honda Honda World Motocross
  • 903 BALBI Antonio Jorge BRA CBM Kawasaki Sturm Racing Team
  • 999 GONCALVES Rui POR FMP Honda Honda World Motocross

Αθλητές MX2

  • 7 TONUS Arnaud SUI FMS Yamaha Bike-it Cosworth Wild Wolf Yamaha
  • 17 BUTRON OLIVA Antonio Jose ESP RFME KTM KTM Silver Action
  • 21 PAULIN Gautier FRA MCM Yamaha Monster Energy Yamaha
  • 25 COLDENHOFF Glenn NED KNMV Yamaha Jumbo TVE
  • 33 LIEBER Julien BEL MUL KTM Lieber Racing Team
  • 34 ROELANTS Joel BEL FMB KTM Nestaan JM Racing KTM
  • 37 TEILLET Valentin FRA FFM Suzuki Suzuki Europe MX2
  • 45 NICHOLLS Jake GBR ACU KTM HM Plant Red Bull KTM UK
  • 55 KRAS Mike NED KNMV Suzuki Beursfoon Suzuki MX Team
  • 62 GERCAR Klemen SLO AMZS Yamaha 3C Racing Yamaha
  • 71 ERIKSSON Alexander SWE SVEMO KTM DIGA Racing Team
  • 76 RAUCHENECKER Pascal AUT OeAMTC KTM Nestaan JM Racing KTM
  • 77 LUPINO Alessandro ITA FMI Husqvarna Team Husqvarna – Ricci Racing
  • 79 OLDEKAMP Lars GER DMSB KTM KTM Scott Racing Team UG
  • 84 HERLINGS Jeffrey NED KNMV KTM Red Bull Teka KTM Factory Racing MX2
  • 89 VAN HOREBEEK Jeremy BEL FMB KTM Red Bull Teka KTM Factory Racing MX2
  • 91 KARRO Matiss LAT LaMSF Honda MVR-D Honda
  • 94 ROCZEN Ken GER DMSB KTM Red Bull Teka KTM Factory Racing MX2
  • 99 ANSTIE Max GBR AMA Kawasaki Team CLS – Monster Energy – Kawasaki – Pro Circuit
  • 100 SEARLE Tommy GBR ACU Kawasaki Team CLS – Monster Energy – Kawasaki – Pro Circuit
  • 102 SMITKA Petr CZE ACCR TM TM Racing Factory Team
  • 114 BOOKER Jordan GBR ACU KTM HM Plant Red Bull KTM UK
  • 131 AUBIN Nicolas FRA FFM KTM KTM HDI MX Team
  • 151 KULLAS Harri FIN SML Yamaha Monster Energy Yamaha
  • 152 PETROV Petar BUL BMF Yamaha Team Yamaha Van Beers Racing
  • 153 MADDII Marco ITA FMI KTM BGR
  • 170 LEIB Michael USA FSM Husqvarna Team Husqvarna – Ricci Racing
  • 173 GUILLOD Valentin SUI FMS KTM KTM Scott Racing Team UG
  • 195 JUSTS Roberts LAT LaMSF Honda Latvia Elksni Honda
  • 262 DEL SEGATO Giacomo ITA FMI KTM KTM Silver Action
  • 338 OSBORNE Zachary USA ACU Yamaha Bike-it Cosworth Wild Wolf Yamaha
  • 339 THACKER Michael USA LaMSF Kawasaki IST T.I.S.C.O. Racing
  • 388 SÖDERBERG Jon FIN SML Kawasaki ICE1 RACING
  • 430 CHARLIER Christophe FRA FFM Yamaha Monster Energy Yamaha
  • 550 MITCHELL Sean ZIM ZMSF Honda MVR-D Honda
  • 590 TRIEST Nick BEL FMB KTM DIGA Racing Team
  • 611 COCIU Mihail MDA FMRM Honda Latvia Elksni Honda
  • 685 LENOIR Steven FRA FFM Yamaha 3C Racing Yamaha
  • 777 ZANONI COELHO GOMES Swian BRA CBM Honda Honda World Motocross
  • 911 TIXIER Jordi FRA FFM KTM Nestaan JM Racing KTM