ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 3ου ΓΥΡΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ MOTOCROSS 2007
ΠΥΡΓΟΣ 13 ΜΑΙΟΥ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΧ2
Α/Α A/Σ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΗΚΤΕΣ
1 45 ΤΣΑΛΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΤΜ
2 61 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ KTM ΚΤΜ HELLAS – SHELL ADVANCE – KRD – 3P RACING – SUNLINE – WHEEL CITY
3 64 ΖΕΡΒΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΟΝDΑ AGIP – ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ HONDA – PRO CIRCUIT – www.krg.gr – CROSSACTION
4 65 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ KTM
5 88 ΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ YAMAHA ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ – ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, ΕΜΠΟΡΙΑ ΜΟΤΟΠΟΔΗΛΑΤΩΝ – SILKOLINE – ΠΑΡΑΡΑΣ PIRELLI
6 102 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΣ ΤΜ DERTY STORE – UFO – EGOL – ΝΙΚΟΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ
7 122 ΚΟΣΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ HONDA HONDA ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ
8 139 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΥΑΜΑΗΑ TROODOS TRAVEL – DIRTY TEAM – ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΗΣ SERVICE
9 140 ΤΖΑΧΡΙΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΤΜ MOTO CENTER ΠΑΤΡΑΣ – ΔΙΤΡΟΧΟ ΠΑΤΡΑΣ
10 190 ΠΑΓΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΤΜ MOTO ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Λ.Ε.Μ.Ο.Τ
11 199 ΚΟΤΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΟΝDΑ ΜΟΤΟ ΒΑΣ. ΑΛΛΑΜΑΝΟΣ – ΜΟΤΟ ΚΑΛΙΤΣΑΣ
12 278 ΣΕΒΔΙΚΑΛΗΣ ΑΚΗΣ ΥΑΜΑΗΑ
13 357 ΒΑΣΙΛΙΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΥΑΜΑΗΑ
14 361 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ HONDA ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ELIN ΤΣΑΦΟΥΡΑΣ
15 375 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΤΜ HELLINSTORE 018 – SILKOLENE – ON FAZ
16 416 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΤΜ MOTO PURSANG – JOBE
17 501 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ SUZUKI
18 911 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ KAWASAKI ΤΕΟΜΟΤΟ-SHELL-MICELIN-KRD-MOTO DRIVE-CATERING ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΧ1
Α/Α Α/Σ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΗΚΤΕΣ
1 11 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ YAMAHA X-BIKES -MICHELIN-DENICOL-DRAGON-DC-PRO-CURCUIT
2 23 ΤΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ HONDA 2TΡΟΧΟ-ΤΖΑΠΑΜΟΤΟ-All TERRAIN
3 97 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KTM ΑΦΟΙ ΣΑΡΑΚΑΚΗ-DBR-DUNLOP-FMF-VANS
4 103 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ HONDA KRD PRO CIRCUIT
5 112 ΚΟΣΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ HONDA
6 213 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KAWASAKI MOTO ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-Π.Α.Λ.Ε.ΜΟΤ
7 221 ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ KTM HOTWHEEL MOTOCENTER
8 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΥΑΜΑΗΑ TROODOS TRAVEL
9 442 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΛΟΥΚΑΣ HONDA HONDA ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ-ΜΟΤΟΚΑΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
10 482 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ HONDA ΕΠΙΠΛΑ ΣΙΑΧΟΣ-DENICOL
11 577 ΣΙΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΗELLINISTORE-SILKOLINE
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΡΕΝ
Α/Α Α/Σ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΗΚΤΕΣ
1 27 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KAWASAKI ΤΣΑΠΕΚΗΣ ΜΟΤΟ SERVICE
2 30 ΚΑΡΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HONDA ΜΟΤΟ ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΣΙΟΣ – FUCHS – ΚΟΛΟΡΗΣ
3 48 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. HONDA ΜΧ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙ
4 55 ΖΑΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΥΑΜΑΗΑ HOTWHEEL ΕΛΑΣΤΙΚΑ & ΑΞΕΣΟΥΑΡ
5 60 ΤΣΑΓΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ KTM ΣΙΓΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ – ΜΟΤΟ ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΣΙΟΣ
6 78 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ SUZUKI TECHNOMOTO CENTER MALLIA
7 83 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ KAWASAKI ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ RACING
8 114 ΣΚΛΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HONDA HONDA ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ-HONDA SUPER MOTO ΣΚΛΙΑΜΗΣ
9 115 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ HONDA FUCHS SILCOLINE-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ SERVICE-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ SERVICE
10 149 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΑΜΑΗΑ SERVICE ΚΑΥΣΤΗΡΩΝ ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΠΥΡΓΟΣ
11 199 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΣ ΥΑΜΑΗΑ YAMAHA HELLAS
12 222 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ SUZUKI HOTWHEEL ΕΛΑΣΤΙΚΑ/ΑΞΕΣΟΥΑΡ
13 308 ZHKAΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΠΟΥΤΗΣ
14 317 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SUZUKI EXTRA PRODUKTS ΤΑΣΟΥΛΗΣ-DENICOL-AFAM-XEBO ΑΓΡΙΝΙΟ
15 346 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ HONDA MOTO KONTOΒΟΥΝΙΣΙΟΣ-COLORI-FUCHS
16 351 ΜΙΛΙΩΤΗΣ Β KTM ΜΟΤΟ ΙΞΩΔΕΣ – ΜΧ CENTER – BLUE STAR FERRIES
17 355 ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΑΜΑΗΑ MOTO ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΣΙΟΣ-Α.Ο.Λ.Α.Π.-COLORI-FUCHIL-OXTAR
18 360 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
19 469 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΥΑΜΑΗΑ MOTO KONTOΒΟΥΝΙΣΙΟΣ-COLORI-FOUX
20 511 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KTM MOTOR IMPORT-ΦΩΤΙΟΥ SPORT
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR
Α/Α Α/Σ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΗΚΤΕΣ
1 4 ΚΟΥΦΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ KTM MΠΑΜΠΗΣ ΚΟΥΦΟΣ Ε.Π.Ε.
2 12 ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HONDA MX 80 HONDA ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ-SBK ΤΑΣΟΣ ΣΜΠΙΡΝΗΣ
3 92 ΚΟΝΤΟΛΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ YAMAHA YZ 85 ΔΥΚΙΚΛΟ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΟ-ERG-MOTOΔYKTΙO A.E.
4 110 ΤΖΟΥΤΖΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ YAMAHA YZ 85 X-BIKES
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ MINI
Α/Α Α/Σ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΤΟ ΥΠΟΣΤΙΡΗΚΤΕΣ
1 30 ΚΑΡΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΜ 65 ΜΟΤΟ ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΣΙΟΣ-COLORI-FUCHS
2 99 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ KAWASAKI KX 85

Α.Ο.Λ.Α.Π.
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
28ης Οκτωβρίου 11 Πύργος 271 00
Τηλ./Fax: 26210 22165

MOTOCROSS ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΤΡΟΠΗ
Πρόεδρος: Αποστολόπουλος Μιχάλης
Μέλη: Γαρουφαλής Νίκος, Τουμπέκης Γιώργος
ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ (Θα ορισθεί από την ΕΘΕΑΜ)
ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Καραγιάννης Γιάννης
ΒΟΗΘΟΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗ Βεργόπουλος Γιώργος
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Μητσοπούλου Διονυσία
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΟΡΟΣ Κουφός Γιάννης
ΒΟΗΘΟΙ ΤΕΧΝ. ΕΦΟΡΟΙ Σπυρόπουλος Σπύρος, Παρράς Βαγγέλης
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤA Infomega
ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΩΝ Ιατρόπουλος Αντώνης
ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ (θα ανακοινωθεί με δελτίο πληροφοριών)
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ Σπυρούνης Γιάννης

ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ, Η ΕΘΕΑΜ, Η ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, ΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ ΕΝΑΝΤΙ ΤΡΙΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ Ή ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ. Η ΑΣΤΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ ΒΑΡΥΝΕΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΦΘΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΛΥΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ.

ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
Η ΑΟΛΑΠ μετά από έγκριση της ΕΘΕΑΜ διοργανώνει τον αγώνα MOTO CROSS ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ στην πίστα του Πλατάνου Αρχ. Ολυμπίας. Ο αγώνας προσμετράει για το κύπελλο MOTOCROSS.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ 12/5/2007 18.00΄- 20.00΄ & 13/5/2007 08.00΄- 10.00΄
ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ & ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ 13/5/2007
ΜΧ2 10.15΄-10.35΄ (10΄ ελεύθερα + 10΄ χρονομετρημένα)
ΜΧ1 10.40΄-11.00΄ (10΄ ελεύθερα + 10΄ χρονομετρημένα)
ΟΡΕΝ 11.05΄-11.25΄ (10΄ ελεύθερα + 10΄ χρονομετρημένα)
JUNIOR+MINI 11.30΄-11.50΄ (10΄ ελεύθερα + 10΄ χρονομετρημένα)

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:
Η γραμματεία θα λειτουργεί καθημερινώς τις ώρες 10.00΄-14.30΄ και 17.00΄-22.00΄ μέχρι την 11/5/2007 και την 12/5/2007 μέχρι την ώρα 14.30΄ στα γραφεία της λέσχης Τηλ/Fax: 26210 22165 και από την αρχή του τεχνικού ελέγχου 12/5/2007 και ώρα 18.00΄ μέχρι το τέλος του αγώνα στο χώρο της πίστας (κιν.6937114349).

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Στον αγώνα μπορεί να δηλώσει συμμετοχή κάθε φυσικό η νομικό πρόσωπο. Πρέπει να είναι κάτοχος έγκυρης εθνικής αγωνιστικής αδείας έτους 2007 της ΕΘΕΑΜ.
Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται μέχρι την Τετάρτη 9 Μαϊου στα γραφεία της λέσχης στο τηλέφωνο/Fax : 26210 22165 ή στο e-mail aolap@acn.gr. Κιν.6937114349
Το παράβολο συμμετοχής ορίζεται στα 40€ για τις κατηγορίες ΜΧ1, ΜΧ2 και ΟΡΕΝ.
Όσοι δηλώσουν εκπρόθεσμα θα επιβαρυνθούν με το παράβολο της εκπρόθεσμης συμμετοχής που ανέρχεται στο ποσό των 23 ευρώ.
Το παράβολο συμμετοχής για τις κατηγορίες Junior και Μini ορίζεται στο συμβολικό ποσό των 5€  πληρωτέο στο Τεχνικό Έλεγχο.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Οι κατηγορίες που μπορούν να συμμετέχουν είναι:
• ΜΧ2 (εως 144cc 2T & έως 250cc 4T)
• ΜΧ1 (πάνω από 200cc 2T & πάνω από 300cc 4T)
• ΟΡΕΝ (ανεξαρτήτως κυβισμού και ηλικίας)
• JUNIOR (μέχρι 85cc και να έχουν συμπληρώσει το 12ο έτος της ηλικίας τους και μέχρι το15ο έτος της ηλικίας τους – μέχρι το τέλος της χρονιάς αυτής)
• ΜΙΝΙ (μέχρι 85cc και να έχουν συμπληρώσει το 8ο έτος της ηλικίας τους και μέχρι το12ο έτος της ηλικίας τους
– μέχρι το τέλος της χρονιάς αυτής).

ΩΡΑΡΙΟ ΑΓΩΝΩΝ:
1ος ΑΓΩΝΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΩΝΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
ΜΧ2 11.50΄ 12.00΄
ΜΧ1 12.15΄ 12.25΄
ΟΡΕΝ 12.40΄ 12.50΄
JUNIOR+MINI 13.05΄ 13.15΄
2ος ΑΓΩΝΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΩΝΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
ΜΧ2 13.30΄ 13.40΄
ΜΧ1 13.55΄ 14.05΄
ΟΡΕΝ 14.20΄ 14.30΄
JUNIOR+MINI 14.45΄ 14.55΄

ΦΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΟΙ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΟΝΤΟ ΑΡΙΘΜΟΣ
ΜΧ2 ΜΑΥΡΟ ΛΕΥΚΟΣ
ΜΧ1 ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟΣ
ΟΡΕΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΑΥΡΟΣ
JUNIOR ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΕ
MINI ΜΠΛΕ ΛΕΥΚΟΣ
Όσοι βαθμολογήθηκαν στο Πρωτάθλημα ΜΧ 2006 θα μπορούν αν το επιθυμούν να πάρουν το νούμερο που τους αντιστοιχεί εκτός αν έχουν προτίμηση σε κάποιο συγκεκριμένο #. Το #1 δεν θα δοθεί σε κανένα αναβάτη. Οι πρωταθλητές, ο κυπελλούχος και επαθλούχος του Π. Πρωταθλήματος 2006 μπορούν να πάρουν το # 01. Οι υπόλοιποι αναβάτες θα πάρουν νούμερα με την δήλωση συμμετοχής.

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ
• Για όλες τις κατηγορίες θα διεξαχθούν 2 αγώνες .
• Για τις κατηγορίες ΜΧ1,ΜΧ2 και ΟΡΕΝ η διάρκεια θα είναι 15’ και 2 γύροι.
• Για τις κατηγορίες JR και ΜΙΝΙ η διάρκεια θα είναι 12’ και 2 γύροι.
• Για να θεωρηθεί ότι ο αναβάτης τερμάτισε θα πρέπει να έχει καλύψει τα ? του συνολικού αριθμού των γύρων του πρώτου και να περάσει την γραμμή του τερματισμού μέσα σε 5 λεπτά από την ώρα που τερμάτισε ο 1ος.

ΠΙΣΤΑ
–   Το μήκος της πίστας είναι 1.500 μ. περίπου με μικρότερο πλάτος 6μέτρα.
–   Η μπάρα εκκίνησης μπορεί να δεχθεί 25 αναβάτες.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Τα αποτελέσματα ανακοινώνονται μετά την λήξη του κάθε αγώνα. Τυχόν ενστάσεις επί των αποτελεσμάτων πρέπει να γίνουν 30΄ μετά την ανάρτηση τους, οι οποίες πρέπει να υποβάλλονται σύμφωνα με τον κανονισμό της ΔΟΜ.

ΑΠΟΝΟΜΗ
Η απονομή θα γίνει στο χώρο της πίστας με την λήξη του τελευταίου αγώνα της ημέρας.
Στους νικητές των αγώνων ανά κατηγορία θα απονεμηθούν τα εξής βραβεία:
Στους 1ο, 2ο και 3ο Κύπελλα
Στους 4ο, 5ο και 6ο μετάλλιο.