ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ S1        
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΟΤ/ΤΑ ΧΟΡΗΓΟΙ
1 11 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΟΓ HONDA CRF 250 HONDA ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ-AGIP-OK WEEL- MOTO MARKET-LEO VINCE-ΜΟΓ-ΜΟΤΟ-XIFIAS
2 14 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Μ.Ο.Χ. ΥΑΜΑΗΑ ΥΖF 250 ΥΔΡΑΛΙΚΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 17 ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΟΚ ΚΤΜ ΕΧC 250 F ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΕΠΙΠΛΑ-ΤΑΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
4 102 ΦΙΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. HUSQVARNA SERVICE SUPER BIKE RACING TEAM-REPSOL
5 104 ΤΡΑΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΤΜ 250 MAKINA-ACERBIS-MOTOREX-ONE
6 105 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΜΟΤΟΚΙΝΗΣΗ HONDA CRF 250 ΥΓΡΑΕΡΙΑ ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ
7 111 ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Σ.Μ.Ο.Κ. SUZUKI RMZ 250 ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ-ΤΣΕΤΣΑΣ ΕΠΙΠΛΑ-MOTO ACTION
8 116 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟΛΕΒ HONDA CRF 250
9 120 ΜΠΡΑΧΑΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ HONDA CRF 250 ΜΟΛΕΤ
10 131 ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΑΣΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ SX 144 ΜΟΛΕΤ-ΜΑΚΙΝΑ-ACERBIS-MOTOREX- MOTO FACTORY
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ S2        
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΟΤ/ΤΑ ΧΟΡΗΓΟΙ
1 22 ΤΣΙΟΥΧΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΟΔΙΚΟ ΚΤΜ 450 AGIP-ΟΔΙΚΟ
2 201 ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. HONDA CRF 450 HONDA SARACAKIS-ΔΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-WISECO-SIX DAYS-OK WHEELS
3 210 ΝΤΑΛΙΜΠΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ Μ.Ο.ΒΕ HUSQVARNA TC 450 SERVICE SUPER BIKE RACING TEAM-REPSOL
4 214 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΟΛΕΚ ΚΤΜ 450 POWER TECH RACING TEAM-POWER TECH COMPUTERS STUDIES-ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ –WWW.EDUROMANIA.GR
5 221 ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Σ.Μ.Ο.Κ. HUSQVARNA 450 DANCO-Σ.Μ.Ο.Κ.-MOTO ACTION
6 222 ΤΣΑΚΑΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. ΚΤΜ EXC 450 MAKINA-SIX DAYS-ACERBIS-OK WHEEL-ONE-INDUSTRIES DUNLOP
7 227 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. HUSABERG 450 MOTOSTYL-THOR-PIRELLI
8 229 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ. HONDA CRF 450 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.- RAPTIS MOTO
9 240 ΦΑΝΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ. HONDA CRF 450 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.
10 241 ΦΑΝΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ. YAMAHA YZF 450 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.
11 251 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ. HONDA CRF 450 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.- RAPTIS MOTO
12 261 ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. HUSABERG 450 LEYTERIS TREILER CAR-MOTOSTYL
13 262 ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΟΓ HUSABERG 450 ΜΟΓ-ΕΧΤΡΑ PRODUCTS-DENICOL-V.R.S.-ΓΚΟΚΑΣ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
14 291 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΜΟΤΟΚΙΝΗΣΗ ΤΜ 250 ΥΓΡΑΕΡΙΑ ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ
15 299 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Σ.Μ.Ο.Κ. HUSQVARNA 450 DANCO-Σ.Μ.Ο.Κ.-MOTO ACTION
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ S3        
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΟΤ/ΤΑ ΧΟΡΗΓΟΙ
1 37 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. ΚΤΜ 505 HELLIN STORE 011
2 300 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΟΚ HUSABERG 550 MOTO ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
3 302 ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ Μ.Ο.Θ. ΚΤΜ 530 MAKINA-ACERBIS-MOTOREX-ONE-DUNLOP
4 303 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ 300 ΜΟΛΕΤ-ΙΣΤΟΔΟΜΙΚΗ-ΚΑΤΩΓΙ
5 306 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑ Μ.Ο.ΒΕ HUSQVARNA TE 510 SERVICE SUPER BIKE RACING-REPSOL-OK WHEEL
6 311 ΠΡΑΣΟΣ ΑΔΑΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΜΟΒ ΚΤΜ 505 ΚΤΜ HELLAS- PIRELLI -ONE
7 312 ΝΟΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΟΚ HUSABERG 650 MOTO ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
8 318 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΜΟΤΟΚΙΝΗΣΗ ΚΤΜ 530 ΜΟΤΟ ΚΑΣ ΚΑΣ
9 388 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ 530 ΜΟΛΕΤ-LOUD FM-MOTOSHOP MAXXIS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SB        
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΟΤ/ΤΑ ΧΟΡΗΓΟΙ
1 2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Μ.Ο.Χ. KTM SX 250 ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 11 ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟ.ΛΕ.Β ΚΤΜ 250 TILIOPOYLOS BIKES
3 29 ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΟΛΕΚ KTM EXC 250 POWER TECH RACING TEAM-POWER TECH COMPUTERS STUDIES-WWW.EDUROMANIA.GR
4 31 ΣΚΑΡΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ ΚΤΜ 450 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.
5 60 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟΛΕΒ HONDA CRF 450 S.P. PARTS ΑΘΗΝΑ
6 72 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. RM 250
7 86 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ SUZUKI RMZ-450 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.
8 103 ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΟΛΕΚ ΥΑΜΑΗΑ WR 450 ΜΟΤΟ ΠΑΠΑΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦ.ΣΤΑΛΙΑΣ-WWW.CISSONITIS.GR
9 110 ΠΡΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΟΛΕΚ SUZUKI RMZ 450 ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΕΣ ΨΕΥΔΟΡΟΦΕΣ ΠΡΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ
10 111 ΝΤΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟΛΕΒ KAWASAKI KXF 250 ΦΟΥΡΝΟΣ ΝΤΟΚΟΥ- ΨΥΞΗ ΕΜΥΣ
11 112 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΙΤΣΗΣ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟΛΕΒ HUSABERG 501 MOTO SHOP ΣΤΡΟΥΓΚΗΣ
12 114 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ Μ.Ο.ΒΕ ΚΤΜ 250 MAKINA – OK -DUNLOP
13 115 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Μ.Ο.Χ. KTM SXF 250 ΠΑΝΕΚΤΥΠΩΤΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
14 143 ΖΑΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΙΑ ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ YAMAHA YZ-F 250 ΛΕ.ΔΙ.ΛΑ.
15 145 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΟΓ HONDA CRF 250 ΜΟΓ-MOTOSTYL
16 160 ΝΤΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟΛΕΒ HONDA CRF 250 ΦΟΥΡΝΟΣ ΝΤΟΚΟΥ- ΨΥΞΗ ΕΜΥΣ
17 205 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΜΟΚ ΚΤΜ 200 ΜΟΤΟ ΓΑΤΖΕΑ-ΜΟΤΟ ΒΑΤΣΙΑΔΗΣ
18 297 ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ.Ο.Θ. ΚΤΜ EXC 450 LEYTERIS TREILER CAR-MOTOSTYL
19 526 ΓΑΜΒΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ 525 ΜΟΛΕΤ- ALLEGRO
20 534 ΖΩΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑ E-75 KAWASAKI KX MOTO DI KAPPA
21 584 ΚΟΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Ε-75 ΚΤΜ EXC 300 PRO RACING- ΝΙΝΙΟΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ
22 611 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ EXC 525 ΜΟΛΕΤ-ALLEGRO
23 626 ΣΙΑΦΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΥΑΜΑΗΑ WR 450 ΜΟΛΕΤ- ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
24 650 ΓΚΩΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΟΓ HUSABERG 501 ΜΟΓ-MOTOSTYL
25 656 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ 250 ΜΟΛΕΤ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΤΣΑΡΟΣ
26 657 ΓΡΑΛΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΥΑΜΑΗΑ WR 250 ΜΟΛΕΤ
27 658 ΖΑΜΠΡΑΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ KLX 450R ΜΟΛΕΤ- BULLIS KAFE
28 659 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ KTM EXC 250 ΜΟΛΕΤ-BULLIS CAF?
29 670 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΟΛΕΤ ΚΤΜ EXC 250 ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕ-ΜΟΛΕΤ
30 811 ΣΤΡΟΥΓΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΛΟΣ ΜΟΤΟΛΕΒ ΚΤΜ 250 MOTO SHOP ΣΤΡΟΥΓΓΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SCRAMBLE 2008
4ος Αγώνας Scramble-Ειδικός Κανονισμός (Τρίκαλα)
Ειδικός κανονισμός

-Το αθλητικό σωματείο ΜΟΤΟΛΕΣΧΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ με αριθμό αναγνώρισης 308/99 πρωτοδικείου Τρικάλων και κωδικό Φ.Μ 09 της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού , στα πλαίσια του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος SCRAMBLE της Α.ΜΟΤ.Ο.Ε. διοργανώνει το <<4ο ΑΓΩΝΑ SCRAMBLE >
-Ο αγώνας διεξάγεται σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο 2725/99 , τον γενικό κανονισμό αγώνων Μοτοσικλέτας της Α.ΜΟΤ.Ο.Ε. και τον παραπάνω ειδικό κανονισμό.

Α) ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ-ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
-ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΕΝΤΑΣ Αθανάσιος
-Μέλος :ΠΑΠΠΑ Εύη
-Μέλος: ΠΟΛΥΖΟΥ Πολυξένη
-Πρόεδρος αγωνοδικών : ΚΟΡΕΛΗΣ Στέλιος
-Αγωνοδίκης: ΚΟΥΓΙΑΣ Ηλίας
-Αγωνοδίκης: ΧΑΡΙΣΗΣ Χρήστος
-Παρατηρητής :ΣΙΟΥΛΗΣ Γιάννης
-Αλυτάρχης : ΓΡΑΛΙΣΤΑΣ Γεώργιος
-Βοηθός Αλυτάρχη: ΠΑΠΠΑΣ Νικόλαος
-Γραμματέας Αγώνα: ΚΟΥΓΙΑ Έφη
-Τεχνικός Έφορος: ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ Λάζαρος
-Έφορος αποτελεσμάτων: ΔΗΜΟΥ Ηλίας
-Ιατρός αγώνα: ΧΑΡΙΣΗ Βασιλική

Β)ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΩΝΑ
-Ο αγώνας θα γίνει την Κυριακή 13 Απριλίου 2008 στα Τρίκαλα και στη συνοικία Λεπτοκαρυά , η διαδρομή του έχει μήκος 4,5 km. Η διαδρομή είναι ενενήντα λεπτά (90) συν δυο γύρους κατηγορίες S1,S2,S3 και 45 λεπτά συν ένα γύρο για την κατηγορία SB.
-Πληροφορίες για τον αγώνα στον ΜΠΕΝΤΑ Αθανάσιο και στο τηλ. 6974872353

Γ)ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
-Δικαίωμα συμμετοχής στον Αγώνα έχουν οι κάτοχοι αθλητικού δελτίου της Α.ΜΟΤ.Ο.Ε. που είναι σε ισχύ για το 2008.

Η συμμετοχή στον αγώνα κοστίζει 40eurο.
-Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές από Παρασκευή 4-4-2008 μέχρι την Πέμπτη 10-4-2008 και ώρα 21:00 από τις 10:00 εως τις 21:00 στο τηλέφωνο 6972432616 και 24310-72424 ΜΠΑΚΛΑΒΑ Ειρήνη και επικυρώνονται με την κατάθεση του αντίστοιχου ποσού στο ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ με αριθμ. Λογαρ. 00088447116-1 στο όνομα ΠΑΠΠΑΣ Νικόλαος , η επιβεβαίωση της κατάθεσης θα γίνετε με αποστολή της απόδειξης καταθέσεων με φαξ στο 24310-72757
Οι εκπρόθεσμες συμμετοχές και μη επιβεβαίωση της συμμετοχής με fax επιβαρύνονται με πρόστιμο 25eur , και δεν θα εμφανίζονται στο έντυπο συμμετοχών του αγώνα που θα διανεμηθεί την ημέρα του αγώνα.

Δ)ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Οι κατηγορίες του αγώνα είναι οι εξής:
S1: ΔΙΧΡΟΝΕΣ ΕΩΣ 144cc ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΕΣ 250cc.
S2:ΔΙΧΡΟΝΕΣ ΑΠΟ 145cc ΕΩΣ 250cc KAI ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΕΣ ΑΠΟ 251cc ΕΩΣ 450cc
S3:ΔΙΧΡΟΝΕΣ ΑΠΟ 251cc ΚΑΙ ΑΝΩ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΕΣ ΑΠΟ 451cc KAI ΑΝΩ.
SB: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΚΥΒΙΣΜΟΥ

Τα χρώματα των αριθμών συμμετοχής είναι:
S1: Λευκό φόντο μαύροι αριθμοί
S2: Κόκκινο φόντο λευκοί αριθμοί
S3: Κίτρινο φόντο μαύροι αριθμοί
SB: Μαύρο φόντο λευκοί αριθμοί

Ε)ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ
Ο τεχνικός έλεγχος θα γίνει στο γήπεδο Λεπτοκαρυάς το πρωί της Κυριακής 13/4/2008.
Για τις κατηγορίες SB από ώρα 8:00 έως 10:00
Για την κατηγορία S1-S2-S3 από ώρα 10:00 έως 12:00

ΣΤ)ΕΚΚΙΝΗΣΗ
Η εκκίνηση του αγώνα θα γίνει στις παρακάτω ώρες:
Για τις κατηγορίες SB στις 10:30
Για την κατηγορία S1-S2-S3 στις 11:45

Ζ)ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΕΠΑΘΛΩΝ
Η τελετή απονομής θα γίνει στο χώρο του τεχνικού ελέγχου μετά την έκδοση των αποτελεσμάτων , Κύπελα θα πάρουν οι 3 πρώτοι κάθε κατηγορίας και μετάλλια 4ος , 5ος , 6ος .

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ: ΑΜΑΛΙΑ 24320-72216
ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ 24310-28291
ΛΗΘΑΙΟΝ 24310-20690
ΝΤΙΝΑΣ 24310-74777
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝ 24310-73545
ΔΙΒΑΝΗ 24310-26915