Ο πρώτος αγώνας για το Ευρωπαικό πρωτάθλημα enduro 2014 διοργανώνεται αυτό το Σαββατοκύριακο στην Ισπανία, ένα πρωτάθλημα τεσσάρων αγώνων, στο οποίο η αγωνιστική ομάδα Worksbike Factory Team έχει ανακοινώσει πως θα συμμετέχει.

Αυτό το Σαββατοκύριακο μπορείτε να παρακολουθήσετε με Live timing τον αγώνα στην Ισπανία.

Δείτε παρακάτω όλες τις συμμετοχές στις κατηγορίες.

NUMB. LICENCE NUMB. FMN Naz Classe SURNAME-NAME BORN BIKE

  1. 1 FFM FRANCE E1 JUN SERVAJEAN SWAN 1991 SUZUKI 250 4T
  2. 2 FFM FRANCE E1 JUN BALANCHE EDOUARD 1991 KTM 205 4T
  3. 3 FMB BELGIUM E1 JUN MALCOTTE ROMAN TM 250 4T
  4. 4 SMF SLOVAKIA E1 JUN DREVENAK MICHAL KTM 250 4T
  5. 5 FFM FRANCE E1 JUN MIROIR JEREMY YAMAHA 125
  6. 6 FFM FRANCE E1 JUN GESLIN ANTHONY YAMAHA 125
  7. 7 FMI ITALY E1 JUN ZECCHIN JONATHAN KTM 250 4T
  8. 8 PZM POLAND E1 JUN BRACIK RAFAL
  9. 9 ACU GB E1 JUN DENT JAMES KTM 250 4T
  10. 10 ACU GB E1 JUN HOLCOMBE STEVE KTM 250 4T
  11. 11 ACU GB E1 JUN GOTTS JOSHUA TM 125
  12. 12 ACCR CECH REP. E1 JUN MARKVART PATRIK KTM 125
  13. 13 SVEMO SWEDEN E1 JUN GUSTAVSSON EMIL HUSVARNA 250 4T
  14. 14 SVEMO SWEDEN E1 JUN LIJUNGBERG ERIK KAWASAKI 250 4T
  15. 15 PZM POLAND E1 JUN KUCHARSKI JAKUB KTM 125
  16. 16 SVEMO SWEDEN E1 JUN SANDSTEDT ANTON HUSVARNA 125
  17. 60 ACCR CECH REP. JUN U20 HRONES JAKUB KTM 125
  18. 61 PZM POLAND JUN U20 GIEZMA MACIEJ
  19. 62 FFM FRANCE JUN U20 NICOLOT JEAN BAPTISTE KTM 125
  20. 63 FFM FRANCE JUN U20 VIAL MAX HUSQVARNA 125
  21. 64 FMB BELGIUM JUN U20 ENGLEBERT ARNAUD TM 125
  22. 65 FMB BELGIUM JUN U20 HERINNE JEREMY TM 125
  23. 66 SML FINLAND JUN U20 PARTTI HENRI KTM 125
  24. 67 FFM FRANCE JUN U20 FLICK XAVIER KTM 125
  25. 68 FFM FRANCE JUN U20 DELHAYE DE MAUL QUENTIN TM 125
  26. 69 FFM FRANCE JUN U20 GARELLO LUCA HONDA 125
  27. 70 PZM POLAND JUN U20 TOMICZEK ADAM KTM 125
  28. 71 ACU GB JUN U20 SEALY LEE HUSQVARNA 125
  29. 72 ACU GB JUN U20 FREEMAN BRAD KTM 125
  30. 73 SML FINLAND JUN U20 VILJAKAINEN JESSE
  31. 74 SVEMO SWEDEN JUN U20 SJÖBERG RASMUS HUSQVARNA 125
  32. 75 FFM FRANCE JUN U20 CHEVALARD JIMMY KTM 125
  33. 101 PZM POLAND E2/E3 JUN SZYMKOWSKI PAWEL 1991 KTK
  34. 102 ACCR CECH. REP. E2/E3 JUN ENGEL MILAN 1991 HUSABERG
  35. 103 ACCR CECH. REP. E2/E3 JUN BALAS JAN 1994 KTM
  36. 104 FMB BELGIUM E2/E3 JUN VILAIN LAURENT TM
  37. 105 SMF SLOVAKIA E2/E3 JUN PAULEN DUSAN HUSABERG
  38. 106 SMF SLOVAKIA E2/E3 JUN KOSIK MICHAL KTM
  39. 107 SMF SLOVAKIA E2/E3 JUN BELLUS BRANISLAV KTM
  40. 108 SMF SLOVAKIA E2/E3 JUN JURICEK JAKUB KTM
  41. 109 FFM FRANCE E2/E3 JUN BRON FONTANA MAELIG YAMAHA
  42. 110 FFM FRANCE E2/E3 JUN CARPENTIER JEREMY HONDA
  43. 11 ACU GB E2/E3 JUN BULL ANDREW KTM
  44. 112 ACU GB E2/E3 JUN NORRIE FRAZER KTM
  45. 113 ACU GB E2/E3 JUN HUMPHREYS GETHIN SHERCO
  46. 114 ACU GB E2/E3 JUN HUMPHREYS OWAIN SHERCO
  47. 115 ACCR CECH. REP. E2/E3 JUN BORAK MAREK KTM
  48. 116 ACCR CECH. REP. E2/E3 JUN KUCERA LUKAS KTM
  49. 117 FFM FRANCE E2/E3 JUN MORTEVEILLE MAXIME BETA
  50. 118 FFM FRANCE E2/E3 JUN SANTANA MANUEL SHERCO
  51. 119 ACU GB E2/E3 JUN JOHNSON ROB HUSQVARNA
  52. 201 FMI ITALY E1 Sen MICHELUZ MAURIZIO 1983 SUZUKI
  53. 202 FMS SWISS E1 Sen ROSSE’ JONATHAN 1987 YAMAHA
  54. 203 KNMV NETHERLAND E1 Sen DOLFING LUKAS TM
  55. 204 FMB BELGIUM E1 Sen VANDOMMELE ADRIEN TM
  56. 205 FMB BELGIUM E1 Sen CREMER CEDRIC KTM
  57. 206 KNMV NETHERLAND E1 Sen KLEIN HANEVELD BAS 1992 KTM
  58. 207 FFM FRANCE E1 Sen ROHMER KEVIN YAMAHA
  59. 208 KNMV NETHERLAND E1 Sen VERBAKEL LARS TM
  60. 209 ACU GB E1 Sen ROWLAND JACK HUSQVARNA
  61. 210 676 SVEMO SWEDEN E1 Sen SVENSSON KARL KTM
  62. 211 FMB BELGIUM E1 Sen GRANDJEAN VINCENT HUSVARNA
  63. 212 KNMV NETHERLAND E1 Sen PITTENS THIERRY HUSQVARNA
  64. 301 ACU GB E2 Senior SAGAR THOMAS 1986 KTM 450 4T
  65. 302 FMI ITALY E2 Senior NICOLETTI DIEGO 1986 SUZUKI 450 4T
  66. 303 ACU GB E2 Senior LEWIS JAMIE 1986 HONDA 450 4T
  67. 304 SMF SLOVAKIA E2 Senior VAZNY ONDREJ KTM 450 4T
  68. 305 KNMV NETHERLAND E2 Senior RIKHOL VINCENT TM 250 2T
  69. 306 ACCR CECH REP. E2 Senior HELMICH ONDREJ HUSQVARNA 250 2T
  70. 307 ACCR CECH REP. E2 Senior SVAMBERA PETR KTM 350 4T
  71. 308 ACCR CECH REP. E2 Senior SEFR JAKUB KTM 350 4T
  72. 309 KNMV NETHERLAND E2 Senior NIJKAMP ROBIN 1990 KTM
  73. 310 OAeMTC AUSTRIA E2 Senior WEGLEITER FELIX KTM 200 2T
  74. 311 KNMV NETHERLAND E2 Senior VAN TULDER BOB KTM 450 4T
  75. 312 KNMV NETHERLAND E2 Senior HUIJBREGTS PETER HONDA
  76. 313 SVEMO SWEMO E2 Senior SUNDIN MARTIN HUSQVARNA 450 4T
  77. 401 FMI ITALY E3 Senior CERUTTI JACOPO 1989 TM 300 2T
  78. 402 ACCR CECH. REP. E3 Senior HORAK JAKUB HUSQVARNA 300 2T
  79. 403 FFM FRANCE E3 Senior DIEU JULIEN TM 300 2T
  80. 404 FFM FRANCE E3 Senior JAGU JULIEN 1989 KTM 300 2T
  81. 405 LaMSF LATVIA E3 Senior EVERSONS KRISTIANS KTM 300 2T
  82. 406 ACCR CECH. REP. E3 Senior TOMAH RADEL HUSQVARNA 300 2T
  83. 407 KNMV NETHERLAND E3 Senior PITTENS WESLEY HUSQVARNA 500 4T
  84. 501 OAEMTC AUSTRIA Veteran MÜLLER WERNER 1967 KTM
  85. 502 FFM FRANCE Veteran PANNETIER LAURENT 1970 KTM
  86. 503 SVEMO SWEDEN Veteran WIBERG MICHAEL 1969 HONDA
  87. 504 SMF SLOVAKIA MARENCAK JOZEF KTM
  88. 505 SMF SLOVAKIA Veteran CUNDERLIK EMIL 1955 KTM
  89. 506 KNMV NETHERLAND MOULIJN LEONARD KTM
  90. 507 ACU GB LITTLE DEREK KTM
  91. 508 ACU GB JONES DARREN SHERCO
  92. 509 OAEMTC AUSTRIA MUSIL HANS PETER BETA
  93. 601 SML FINLAND Women NYQVIST MARITA YAMAHA 250 4t
  94. 602 SMF SLOVAKIA Women GAHEROVA ZUZANA KTM 200 2t
  95. 603 SVEMO SWEDEN Women JONSSON JESSICA kawasaki 250 4t
  96. 604 FFM FRANCE Women ROSSAT AUDREY KTM 200 2t
  97. 605 FMI ITALY Women RIVERDITI PAOLA HUSQVARNA 125 2T
  98. 606 FMI ITALY Women MARROCCO CRISTINA YAMAHA
  99. 607 ACU GB Women WALKER KATIE KTM 125 2T

atlas-550