Η οργανωτική επιτροπή του φετινού ISDE ανακοίνωσε πρόσφατα τις συμμετοχές στον φετινό αγώνα οι οποίες ξεπερνούν τις 500, (501 αθλητές για την ακρίβεια). Η Ελλάδα θα λάβει μέρος με 12 αθλητές, την ομάδα trophy team που απαρτίζουν οι Κίμων Καράμπελας, Μιχάλης Ντουζένης, Αρτέμης Σφηναρολάκης, Βασίλης Σιαφαρίκας, Γιάννης Τρίγκας, Αλέξης Ζώρας. 

Στο ISDE 2015 θα αγωνιστούν και δυο club με τους Γιάννη Κολιγλιάτη, Κώστα Τρίκο, Λεωνίδα Τσίοπουλο, Δημήτρη Αθανασουλόπουλο, Δημήτρη Κόκκινο, Γιάννη Σεβαστόπουλο.

Ευχόμαστε σε όλους τους αθλητές καλό αγώνα και καλό τερματισμό.

10 BOURGEOIS Marc France E1 Yamaha WT France
11 BOISSIERE Anthony France E1 Sherco WT France
12 LARRIEU Loic France E2 Sherco WT France
13 BASSET Antoine France E3 KTM WT France
14 JOLY Jeremy France E3 Husqvarna WT France
15 BELLINO Mathias France E3 Husqvarna WT France
16 DELHAYE DE MAULDE Quentin France E1 TM JWT France
17 ABGRALL David France E1 Yamaha JWT France
18 NICOLOT Jean-Baptiste France E1 Yamaha JWT France
19 CARPENTIER Jeremy France E2 Honda JWT France
20 DUVALL Thaddeus USA E2 Husqvarna WT USA
21 BROWN Michael USA E3 Husqvarna WT USA
22 ROBERT Taylor USA E2 KTM WT USA
23 RUSSELL Kailub USA E1 KTM WT USA
24 SIPES Ryan USA E2 Husqvarna WT USA
25 SUTHERLIN Gary USA E2 KTM WT USA
26 BAYLOR Grant USA E2 Yamaha JWT USA
27 BAYLOR Steward USA E2 KTM JWT USA
28 DAVIS Nicholas USA E2 Husqvarna JWT USA
29 MICHAEL Layne USA E1 Honda JWT USA
30 BARRAGAN Jonathan Spain E3 Gas Gas WT Spain
31 BETRIU Jaume Spain E2 Husqvarna WT Spain
32 GARCIA Josep Spain E1 Husqvarna WT Spain
33 GUERRERO Victor Spain E2 KTM WT Spain
34 SANTOLINO Lorenzo Spain E1 Sherco WT Spain
35 GUERRERO Cristobal Spain E1 Yamaha WT Spain
48 HUBNER Edward Germany E1 KTM WT Germany
41 KRAUSE Tilman Germany E3 Beta WT Germany
42 RISSE Mark Germany E3 Beta WT Germany
43 SCHAFER Jan Germany E3 KTM WT Germany
44 VON ZITZEWITZ Davide Germany E2 KTM WT Germany
45 WEISS Christian Germany E3 KTM WT Germany
46 BUSCH Nico Germany E1 KTM JWT Germany
47 ROSSBACH Paul Germany E3 KTM JWT Germany
40 SPACHMULLER Yanik Germany E1 KTM JWT Germany
49 WACHTLER Bruno Germany E2 KTM JWT Germany
50 GREEN Joshua Australia E1 Yamaha WT Australia
51 MILNER Daniel Australia E2 Yamaha WT Australia
52 PHILLIPS Matthew Australia E2 KTM WT Australia
53 RALSTON Beau Australia E2 Yamaha WT Australia
54 STANFORD Lachlan Australia E2 Husqvarna WT Australia
55 STRANG Joshua Australia E2 Husqvarna WT Australia
56 GRABHAM Broc Australia E2 Sherco JWT Australia
57 MASON Tom Australia E3 KTM JWT Australia
58 SANDERS Daniel Australia E3 KTM JWT Australia
59 SIMMONDS Tye Australia E3 KTM JWT Australia
60 DESPRECHINS Arno Belgium E2 KTM WT Belgium
61 GRANDJEAN Vincent Belgium E2 Beta WT Belgium
62 HERINNE Jeremy Belgium E1 TM WT Belgium
63 LELOUP Andrew Belgium E2 KTM WT Belgium
64 MONFORT Quentin Belgium E2 Husqvarna WT Belgium
65 VANDERHEYDEN Wim Belgium E3 Husqvarna WT Belgium
70 BOTHA Hendrik-Coetzer South Africa E1 KTM WT South Africa
71 COX Bradley South Africa E1 KTM WT South Africa
72 GILBERT Kenneth South Africa E2 Yamaha WT South Africa
73 GUTZEIT Blake South Africa E3 Husqvarna WT South Africa
74 SWANEPOEL Brett South Africa E1 Yamaha WT South Africa
75 VAN ZYL Daniel-Christiaan South Africa E1 Yamaha WT South Africa
80 FEICHTINGER Walter Austria E2 KTM WT Austria
81 HIRSCHMUGL Mario Austria E3 KTM WT Austria
82 NEISSER Patrick Austria E2 Husqvarna WT Austria
83 SCHOPF Bernhard Austria E3 KTM WT Austria
84 STAUFER Michael Austria E1 KTM WT Austria
85 WIBMER Matthias Austria E2 Husqvarna WT Austria
86 FEICHTINGER Michael Austria E2 Husqvarna JWT Austria
87 MARKUS Geier Austria E2 KTM JWT Austria
88 REICHINGER Philipp Austria E1 Husqvarna JWT Austria
89 REICHINGER Florian Austria E2 Husqvarna JWT Austria
90 HADEK Jiri Czech Republic E1 KTM WT Czech Republic
91 HELMICH Ondrej Czech Republic E2 KTM WT Czech Republic
92 KADLECEK Michal Czech Republic E2 WT Czech Republic
93 MARKVART Patrik Czech Republic E1 KTM WT Czech Republic
94 ROMANCIK Jaromir Czech Republic E2 WT Czech Republic
95 TOMAN Radek Czech Republic E3 KTM WT Czech Republic
96 HRONES Jakub Czech Republic E1 KTM JWT Czech Republic
97 KUCERA Lukas Czech Republic E3 KTM JWT Czech Republic
98 KULHANEK Martin Czech Republic E1 Husqvarna JWT Czech Republic
99 ZIVNY Adolf Czech Republic E1 KTM JWT Czech Republic
100 BIENE Priit Estonia E1 Husqvarna WT Estonia
101 LEOK Martin Estonia E2 KTM WT Estonia
102 RAATS Veiko Estonia E1 KTM WT Estonia
103 TALU Elary Estonia E3 KTM WT Estonia
104 TRIISA Toomas Estonia E2 Husqvarna WT Estonia
105 PALATU Priit Estonia E3 WT Estonia
110 BARNES Mika Finland E2 WT Finland
111 HELLSTEN Antti Finland E1 WT Finland
112 POHJOLA Eemil Finland E2 WT Finland
113 REMES Eero Finland E1 WT Finland
114 SAVO Matias Finland E3 WT Finland
115 STIGELL Henric Finland E2 KTM WT Finland
116 HANNINEN Antti Finland E1 JWT Finland
117 KAIVOLAINEN Joni Finland E1 KTM JWT Finland
118 LEINO Jiri Finland E3 JWT Finland
119 TAMMINEN Mika Finland E3 JWT Finland
120 KNIGHT David Great Britain E2 WT Great Britain
121 LEWIS Jamie Great Britain E2 WT Great Britain
122 McCANNEY Jamie Great Britain E1 WT Great Britain
123 ROWLAND Jack Great Britain E3 WT Great Britain
124 SAGAR Tom Great Britain E2 WT Great Britain
125 WOOTTON Joe Great Britain E3 WT Great Britain
126 DENT James Great Britain E2 JWT Great Britain
127 GOTTS Josh Great Britain E2 JWT Great Britain
128 JOHNSON Rob Great Britain E2 JWT Great Britain
129 SEALEY Lee Great Britain E1 JWT Great Britain
130 KARAMPELAS Kimon Greece E3 Beta WT Greece
131 NTOUZENIS Michail Greece E1 Honda WT Greece
132 SFINAROLAKIS Artemis Greece E1 Husqvarna WT Greece
133 SIAFARIKAS Vasilios Greece E3 Honda WT Greece
134 TRIGKAS Giannis Greece E2 Beta WT Greece
135 ZORAS Alexios Greece E2 KTM WT Greece
140 CSORBA Akos Hungary E3 Husaberg WT Hungary
141 DESI Janos Hungary E2 KTM WT Hungary
142 HOLLO Bence Hungary E2 KTM WT Hungary
143 KATAI Peter Hungary E2 KTM WT Hungary
144 SOLYMOSI Gyorgy Hungary E1 KTM WT Hungary
145 TOTH Barnabas Hungary E3 KTM WT Hungary
150 BRESOLIN Matteo Italy E1 KTM WT Italy
151 MORI Nicolo Italy E2 KTM WT Italy
152 MANZI Jonathan Italy E2 Husqvarna WT Italy
153 GUARNERI Davide Italy E3 TM WT Italy
154 BALLETTI Oscar Italy E3 KTM WT Italy
155 MONNI Manuel Italy E3 TM WT Italy
156 BRUSCHI Nicolo Italy E1 Honda JWT Italy
157 PAVONI Matteo Italy E1 KTM JWT Italy
158 SPANDRE Mirko Italy E1 KTM JWT Italy
159 MARCHELLI Michele Italy E2 Husqvarna JWT Italy
166 GOIRAND Didier Mexico E3 Beta JWT Mexico
167 RAMIREZ Ivan Mexico E2 KTM JWT Mexico
168 RODRIGUEZ Arturo Mexico E2 KTM JWT Mexico
169 YORBA Eric Mexico E2 KTM JWT Mexico
170 BURUD Kevin Norway E1 KTM WT Norway
171 HELMERSEN Marius Norway E3 KTM WT Norway
172 HOLM Jarle Norway E1 KTM WT Norway
173 JOHANSEN Martin-Hovin Norway E1 KTM WT Norway
174 NYBERG Alexander Norway E2 Suzuki WT Norway
175 OIOM Jon Anders Sogn Norway E2 Husaberg WT Norway
180 FRYCZ Marcin Poland E1 KTM WT Poland
181 KARGUL Grzegorz Poland E1 KTM WT Poland
182 KEDZIERSKI Lukasz Poland E1 Yamaha WT Poland
183 KRYWULT Sebastian Poland E3 KTM WT Poland
184 KUCHARSKI Jakub Poland E1 KTM WT Poland
185 SZYMKOWSKI Pawel Poland E2 KTM WT Poland
190 CORREIA Luis Portugal E3 Beta WT Portugal
191 LOURENCO Joao Portugal E2 Kawasaki WT Portugal
192 OLIVEIRA Luis Portugal E1 Yamaha WT Portugal
193 REIS Goncalo Portugal E2 KTM WT Portugal
194 RODRIGUES Joaquim Portugal E1 KTM WT Portugal
195 VENTURA Diogo Portugal E2 Gas Gas WT Portugal
200 ADRIAN Raduta Romania E1 Yamaha WT Romania
201 BOTOACA Andrei-Nicusor Romania E3 Husqvarna WT Romania
202 ELIAS-JULIAN Raduta Romania E2 Yamaha WT Romania
203 GARBACEA Alexandru Romania E3 KTM WT Romania
204 GYENES Emanuel Romania E3 KTM WT Romania
205 MARTON Szilveszter Romania E2 KTM WT Romania
210 GIERTL Marek Slovakia E2 KTM WT Slovakia
211 HAVIAR Marek Slovakia E1 KTM WT Slovakia
212 NOVOSAD Zlatko Slovakia E3 Husqvarna WT Slovakia
213 SEVELA Miroslav Slovakia E3 TM WT Slovakia
214 STRBEK Jaroslav Slovakia E2 Suzuki WT Slovakia
215 SVITKO Stefan Slovakia E2 KTM WT Slovakia
216 DREVENAK Michal Slovakia E1 KTM JWT Slovakia
217 KOSIK Michal Slovakia E3 KTM JWT Slovakia
218 NOVOCKY Michal Slovakia E1 Husqvarna JWT Slovakia
219 ZBORAN Tomas Slovakia E1 KTM JWT Slovakia
220 PODVRATNIK Tomaz Slovenia E1 WT Slovenia
221 ROBEK Gregor Slovenia E2 WT Slovenia
222 SELES Jaka Slovenia E1 WT Slovenia
223 SPINDLER Miha Slovenia E3 WT Slovenia
224 STANOVNIK Miran Slovenia E3 WT Slovenia
225 VRHOVC Ales Slovenia E2 WT Slovenia
230 EDLUND Johan Sweden E1 Yamaha WT Sweden
231 LINDHOLM Henrik Sweden E2 KTM WT Sweden
232 LJUNGBERG Erik Sweden E1 Kawasaki WT Sweden
233 OJANPERA Mattias Sweden E1 Husqvarna WT Sweden
234 OLSEN Kevin Sweden E2 Sherco WT Sweden
235 SUNDIN Martin Sweden E3 Husqvarna WT Sweden
236 BORJESSON Jesper Sweden E2 Husqvarna JWT Sweden
237 PERSSON Michael Sweden E1 Yamaha JWT Sweden
238 RAMSTROM John Sweden E2 Husqvarna JWT Sweden
239 SJOSTROM Tommy Sweden E3 Gas Gas JWT Sweden
240 CARRON Francois Switzerland E3 KTM WT Switzerland
241 EVARD Cedric Switzerland E3 Husqvarna WT Switzerland
242 GRABER Thierry Switzerland E3 Sherco WT Switzerland
243 KILCHENMANN Hansrudi Switzerland E1 Honda WT Switzerland
244 MURISIER Kewin Switzerland E2 KTM WT Switzerland
245 ROSSE Jonathan Switzerland E1 Yamaha WT Switzerland
246 ALLEMANN Sandro Switzerland E3 KTM JWT Switzerland
247 BRUNNER Daniel Switzerland E2 KTM JWT Switzerland
248 MICHAUD Kelien Switzerland E2 KTM JWT Switzerland
249 VAUDAN Alexandre Switzerland E2 KTM JWT Switzerland
300 GARDINER Jessica Australia EW Sherco WWT Australia
301 JONES Tayla Australia EW Yamaha WWT Australia
302 WILSON Jemma Australia EW Yamaha WWT Australia
310 GUTISH Rachel USA EW KTM WWT USA
311 MASTIN Mandi USA EW KTM WWT USA
312 WELLS Jamie USA EW KTM WWT USA
320 KARKKAINEN Sanna Finland EW WWT Finland
321 MERTSALMI Hanna Finland EW WWT Finland
322 NYQVIST Marita Finland EW Yamaha WWT Finland
330 DUFRENE Blandine France EW KTM WWT France
331 PUY Ludivine France EW Beta WWT France
332 ROSSAT Audrey France EW Husqvarna WWT France
340 HOSTINSKA Karin Slovakia EW KTM WWT Slovakia
341 JURICKOVA Katarina Slovakia EW Husqvarna WWT Slovakia
350 JONSSON Jessica Sweden EW WWT Sweden
351 KARLSSON Emelie Sweden EW WWT Sweden
352 SMALSJO Emmily Sweden EW WWT Sweden
401 JESERNIK Rene Austria C2 KTM Knopper Racingteam
501 WIPPEL Christian Austria C1 KTM Knopper Racingteam
601 WURITSCH Johann Austria C3 KTM Knopper Racingteam
402 CHRISTIAN Friedrich Austria C3 KTM MSC Dalaas International
502 MELMER Christian Austria C3 TM MSC Dalaas International
602 STROLZ Emanuel Austria C1 Husqvarna MSC Dalaas International
403 BAILLEUX Bertrand Belgium C3 Husqvarna CLUB TEAM BELGIUM
503 DREESSEN Romain Belgium C2 KTM CLUB TEAM BELGIUM
603 RORIVE Maxime Belgium C1 Yamaha CLUB TEAM BELGIUM
404 LACOMBE Thierry Canada C3 Beta Team Canada
504 L’ECUYER Jean Canada C3 KTM Team Canada
604 TREMBLAY Patrick Canada C3 Husaberg Team Canada
405 HANC Miroslav Czech Republic C2 Husqvarna AK Krakonos Jilemnice I
505 HANUS Matej Czech Republic C1 KTM AK Krakonos Jilemnice I
605 SKALOUD Miroslav Czech Republic C3 KTM AK Krakonos Jilemnice I
406 HOLUB David Czech Republic C2 KTM EnC Racing CZ Junior
506 JIRMAN Filip Czech Republic C2 Yamaha EnC Racing CZ Junior
606 OULEHLA Tomas Czech Republic C1 Yamaha EnC Racing CZ Junior
407 HAVRDA Petr Czech Republic C1 KTM Enduroklub Semily
507 HAVRDA Ondrej Czech Republic C1 KTM Enduroklub Semily
607 SOUREK Zdenek Czech Republic C3 TM Enduroklub Semily
408 CAESAR Karel Czech Republic C1 Husqvarna Gottbros
508 GROSEK Kamil Czech Republic C2 Husqvarna Gottbros
608 SMID Petr Czech Republic C1 Husqvarna Gottbros
409 BALAS Jan Czech Republic C3 Husqvarna KBS UAMK TEAM UNHOST
509 HORAK Jakub Czech Republic C1 Husqvarna KBS UAMK TEAM UNHOST
609 KUKLIK Vit Czech Republic C2 KTM KBS UAMK TEAM UNHOST
410 KONOPASEK Miloslav Czech Republic C1 KTM KP ENDURO KLUB v ACR
510 LOUTHAN Tomas Czech Republic C2 KTM KP ENDURO KLUB v ACR
610 PRUSIK Martin Czech Republic C1 KTM KP ENDURO KLUB v ACR
411 NOVAK Tomas Czech Republic C3 Husqvarna Motoklub Bilina
511 NUSKO Pavel Czech Republic C3 KTM Motoklub Bilina
611 SEDLACEK Kvetoslav Czech Republic C3 KTM Motoklub Bilina
412 BEZDEK Radek Czech Republic C2 Husqvarna Motoklub Chrastava
512 HUSEK Petr Czech Republic C2 KTM Motoklub Chrastava
612 KUBIK Milan Czech Republic C2 Beta Motoklub Chrastava
413 HADEK Lukas Czech Republic C2 KTM Motorsport Bozkov
513 KOUCKY Jakub Czech Republic C1 KTM Motorsport Bozkov
613 KOUCKY Tomas Czech Republic C1 KTM Motorsport Bozkov
414 BORAK Marek Czech Republic C1 KTM Motosport Klub Hostalkovice
514 CISAR Jiri Czech Republic C3 Husqvarna Motosport Klub Hostalkovice
614 SLISCHKA Jiri Czech Republic C1 Husqvarna Motosport Klub Hostalkovice
415 DOKOUPIL Petr Czech Republic C3 Husqvarna Promoto Racing team
515 KRIVANEK Petr Czech Republic C2 KTM Promoto Racing team
615 SVAMBERA Petr Czech Republic C2 Beta Promoto Racing team
416 EBENER Florian Germany C3 Husqvarna DMSB 1 – ADAC Westfalen/Sachsen
516 JUD Daniel Germany C2 Husqvarna DMSB 1 – ADAC Westfalen/Sachsen
616 PESTER Jens Germany C2 Husqvarna DMSB 1 – ADAC Westfalen/Sachsen
417 KLADTKE Tom Germany C2 KTM DMSB 2 – ADAC Sachsen
517 RENNER Michael Germany C3 KTM DMSB 2 – ADAC Sachsen
617 RICHTER Hendrik Germany C2 Sherco DMSB 2 – ADAC Sachsen
418 HINRICHS Jens Germany C3 KTM DMSB 3 – ADAC Hansa
518 LANGE Ingo Germany C3 Husqvarna DMSB 3 – ADAC Hansa
618 SCHRAMM Julian Germany C2 Husqvarna DMSB 3 – ADAC Hansa
419 ENGELMANN Andre Germany C3 Husqvarna DMSB 4 – ADAC Niedersachsen/Berlin-Brandenburg
519 KRUCKENBERG Jan Germany C3 KTM DMSB 4 – ADAC Niedersachsen/Berlin-Brandenburg
619 PAULY Sebastian Germany C3 KTM DMSB 4 – ADAC Niedersachsen/Berlin-Brandenburg
420 GEHLERT Alexander Germany C3 KTM DMSB 5 – ADAC Sudbaden/Sachsen
520 KUNZELMANN Mike Germany C1 KTM DMSB 5 – ADAC Sudbaden/Sachsen
620 MARTIN Felix Germany C3 KTM DMSB 5 – ADAC Sudbaden/Sachsen
421 BERGER Stefan Germany C1 KTM DMSB 6 – ADAC Sudbayern/Nordbayern/Nordrhein
521 MARKER Sven Germany C1 Husqvarna DMSB 6 – ADAC Sudbayern/Nordbayern/Nordrhein
621 SANDER Andreas Germany C3 KTM DMSB 6 – ADAC Sudbayern/Nordbayern/Nordrhein
422 BILLY Toomla Estonia C2 Gas Gas MK gasgas
522 KUKK Janar Estonia C2 Gas Gas MK gasgas
622 MEHIS Meibaum Estonia C3 Gas Gas MK gasgas
423 KARPPINEN Reijo Finland C2 KTM DYNASET Powered by Hydraulics
523 KOIVULA Janne Finland E2 TM DYNASET Powered by Hydraulics
623 PYLVAS Jukka Finland C1 TM DYNASET Powered by Hydraulics
424 HOVI Jani Finland C3 Kuuma Ryhma
524 KUUSELA Olli Finland C3 Kuuma Ryhma
624 REIJO Esa Finland C3 Kuuma Ryhma
425 SALONEN Jani Finland C3 Husqvarna SsMK CLUB TEAM
525 VILANDER Aleksi Finland C3 Husqvarna SsMK CLUB TEAM
625 VILJAKAINEN Jesse Finland C1 Husqvarna SsMK CLUB TEAM
426 BADAULT Michael France C2 KTM CHABLIS MOTO VERTE
526 RICHOUX Felix France C1 Yamaha CHABLIS MOTO VERTE
626 VALLET Martial France C2 KTM CHABLIS MOTO VERTE
427 LABAT Yannick France C2 Beta EQUIPE ESPOIR ENDURO AQUITAINE
527 SORHOUET Anthony France C2 KTM EQUIPE ESPOIR ENDURO AQUITAINE
627 VOLDOIRE Kevin France C1 KTM EQUIPE ESPOIR ENDURO AQUITAINE
428 HURAND Sylvain France C2 Husqvarna HURAND TEAM
528 HURAND Pierre France C2 Husqvarna HURAND TEAM
628 PAPELARD Yvan France C2 Husqvarna HURAND TEAM
429 LECRIVAIN Ludovic France C2 Husqvarna PARIS MOTO CLUB
529 LEONI Denis France C2 Husqvarna PARIS MOTO CLUB
629 LESCURE Jean France C2 KTM PARIS MOTO CLUB
430 BORDET Frederic France C3 UNIVERSAL RIDE
530 JOND Christophe France C3 KTM UNIVERSAL RIDE
630 TEINTURIER Loic France C2 KTM UNIVERSAL RIDE
431 ELLWOOD Thomas Great Britain C2 Sherco British Army Motorsports
531 HICKS Kalem Great Britain C2 KTM British Army Motorsports
631 MURRAY Kevin Great Britain C2 KTM British Army Motorsports
432 CALDWELL Philip Ireland C2 Husqvarna Foyle District MCC
532 SCOTT Jordan Ireland C1 Husqvarna Foyle District MCC
632 MULDOON Seamus Ireland C1 Husaberg Foyle District MCC
433 BISSET Andrew Great Britain C1 KTM SACU TEAM SCOTLAND
533 FLOCKHART Fraser Great Britain E1 KTM SACU TEAM SCOTLAND
633 NORRIE Frazer Great Britain C2 KTM SACU TEAM SCOTLAND
434 COLES David Great Britain C2 KTM Team St George
534 JACKMAN James Great Britain C2 Beta Team St George
634 LEE Jack Great Britain C3 Beta Team St George
435 KOLIGLIATIS Ioannis Greece C1 Yamaha MOTOCLUB KASTORIAS
535 TRIKOS Konstantinos Greece C2 KTM MOTOCLUB KASTORIAS
635 TSIOPOULOS Leonidas Greece C2 Beta MOTOCLUB KASTORIAS
436 ATHANASOULOPOULOS Dimitrios Greece C2 KTM OFF ROAD TEAM
536 KOKKINOS Dimitrios Greece C2 Husaberg OFF ROAD TEAM
636 SEVASTOPOULOS Ioannis Greece C3 Gas Gas OFF ROAD TEAM
437 HADOBAS Adam Hungary C2 KTM Enduro Team Hungary Club
537 KUBIK Richard Hungary C3 Sherco Enduro Team Hungary Club
637 SZABOLCSKA Zoltan Hungary C3 KTM Enduro Team Hungary Club
438 GILARDI Carlo Italy C3 Beta FAST TEAM
538 MAURI Fabio Italy C1 Yamaha FAST TEAM
638 REDAELLI Diego Italy C1 KTM FAST TEAM
439 MARCONATO Ronni Italy C3 KTM MOTO CLUB ALBATROS
539 CONSONNI Daniele Italy C2 KTM MOTO CLUB ALBATROS
639 ZOPPAS Matteo Italy C2 KTM MOTO CLUB ALBATROS
440 GOLDONI Giorgio Italy C2 Honda MOTO CLUB AMX
540 RASTRELLI Andrea Italy C2 KTM MOTO CLUB AMX
640 SUFFRITTI Corrado Italy C2 KTM MOTO CLUB AMX
441 REBELLATO Eric Italy C1 KTM MOTO CLUB ARDOSA
541 REBELLATO Daniele Italy C1 KTM MOTO CLUB ARDOSA
641 XAUSA Antonio Italy C1 KTM MOTO CLUB ARDOSA
442 CONTENTI Franco Italy C3 KTM MOTO CLUB BREMBANA TEAM
542 GHILARDI Marco Italy C1 KTM MOTO CLUB BREMBANA TEAM
642 NORIS Stefano Italy C1 KTM MOTO CLUB BREMBANA TEAM
443 CONIGLIO Ivan Italy C1 Yamaha MOTO CLUB ITALIA
543 MACORITTO Lorenzo Italy C1 KTM MOTO CLUB ITALIA
643 VERONA Andrea Italy C1 Suzuki MOTO CLUB ITALIA
444 BELLONI-PASQUINELLI Gianni Italy C1 Kawasaki MOTO CLUB M.M.RACING
544 MAMMARELLA Marco Italy C1 Honda MOTO CLUB M.M.RACING
644 ZORLONI Alberto Italy C2 Yamaha MOTO CLUB M.M.RACING
445 CUOGHI Claudio Italy C2 Husqvarna MOTO CLUB SCUDERIA DOLOMITI
545 DAL POS Ferruccio Italy C1 Sherco MOTO CLUB SCUDERIA DOLOMITI
645 INGRASSI Stefano Italy C1 Yamaha MOTO CLUB SCUDERIA DOLOMITI
446 BALDACCHINI Roberto Italy C2 Husqvarna MOTO CLUB TREVISO
546 BERTO Francesco Italy C3 KTM MOTO CLUB TREVISO
646 KLANCNIK Franco Italy C1 Husqvarna MOTO CLUB TREVISO
447 BAATZ Laurent Luxembourg C1 KTM Trial Club Warken
547 KIRSCH Joe Luxembourg C2 KTM Trial Club Warken
647 REITER Stefan Germany C3 KTM Trial Club Warken
448 KRUIPER Tim Nederland C2 KTM Nederland 1
548 PELT VAN Robert Nederland C2 Husqvarna Nederland 1
648 WICHERTJES Christian Nederland C1 Husaberg Nederland 1
449 KLINK Nina Nederland C2 KTM TOERENTELLER
549 POL Henry Nederland C2 KTM TOERENTELLER
649 RIKHOF Vincent Nederland C2 TM TOERENTELLER
450 DOLFING Lucas Nederland C1 TM VAMC Drie Musketiers
550 KLEIN-HANEVELD Bas Nederland C2 Beta VAMC Drie Musketiers
650 NIJKAMP Robin Nederland C2 KTM VAMC Drie Musketiers
451 DRAG Dominik Poland C2 KTM ER 15
551 KAMINSKI Konrad Poland C3 Beta ER 15
651 NOWAKOWICZ Bartlomiej Poland C3 Husqvarna ER 15
452 CEDRO Pawel Poland C1 Yamaha KTM Novi Korona Kielce
552 FRYDRYCH Robert Poland C2 KTM KTM Novi Korona Kielce
652 GAZDA Blazej Poland C2 KTM KTM Novi Korona Kielce
453 AUGUSTYN Ryszard Poland C3 KTM RTM Radom
553 ZBIGNIEW Lech Poland C2 KTM RTM Radom
653 TYNOWSKI Marcin Poland C1 KTM RTM Radom
454 OLIVEIRA Tiago Portugal C2 KTM IS3 RACE TEAM-FMP
554 SOUSA Jose-Fernando Portugal C2 KTM IS3 RACE TEAM-FMP
654 SOUSA Fernando Portugal C2 KTM IS3 RACE TEAM-FMP
455 CUCCHI Cristian San Marino C2 KTM MC TITANO
555 MONALDI Christian San Marino C3 KTM MC TITANO
655 MUCCIOLI Fabrizio San Marino C3 KTM MC TITANO
456 BELKO Marek Slovakia C1 Suzuki BAMU BMT Slovakia Team
556 MURGAS Peter Slovakia C1 KTM BAMU BMT Slovakia Team
656 POSTREDNY Jaroslav Slovakia C1 KTM BAMU BMT Slovakia Team
457 CIPKA Dusan Slovakia C2 KTM MISImoto enduro team
557 POLAK Marek Slovakia C1 KTM MISImoto enduro team
657 SIPIKAL Adam Slovakia C3 KTM MISImoto enduro team
458 VETESKA Viliam Slovakia C3 KTM Enduro Club Puchov
558 VIATER Vladimir Slovakia C3 KTM Enduro Club Puchov
658 ZAHUSTEL Jakub Slovakia C2 KTM Enduro Club Puchov
459 BOHUSLAV Radek Slovakia C2 Yamaha ENDURO KOPERBENT TEAM
559 CIGANEK Robert Slovakia C1 KTM ENDURO KOPERBENT TEAM
659 MARENCAK Jozef Slovakia C2 KTM ENDURO KOPERBENT TEAM
460 BABINEC Peter Slovakia C2 KTM KAPAY RACING TEAM
560 KAPAJCIK Peter Slovakia C2 KTM KAPAY RACING TEAM
660 MIKULA Ladislav Slovakia C3 KTM KAPAY RACING TEAM
461 CUNDERLIK Emil Slovakia C3 KTM Radegast Birell Veteran Tím Slovakia
561 LESKOVJANSKY Peter Slovakia C3 KTM Radegast Birell Veteran Tím Slovakia
661 ZATKO Jan Slovakia C3 KTM Radegast Birell Veteran Tím Slovakia
462 MIGILA Rudolf Slovakia C2 KTM Sadro Team Slovakia
562 PREIS Vladimir Slovakia C2 KTM Sadro team Slovakia
662 ZBORAN Anton Slovakia C2 KTM Sadro team Slovakia
463 CHOBOT Andrej Slovakia C1 KTM Zilinski rebeli
563 HODAS Tomas Slovakia C3 KTM Zilinski rebeli
663 SAGAN Milan Slovakia C2 KTM Zilinski rebeli
464 JOHANSSON Jesper Sweden C3 Beta Team Ostra Botkyrka MK
564 LINDHOLM Robert Sweden C2 KTM Team Ostra Botkyrka MK
664 WISS Christoffer Sweden C3 KTM Team Ostra Botkyrka MK
465 HILLGREN Jens Sweden C2 KTM Team Ostra Elite
565 JOHANSSON Fredrik Sweden C3 Beta Team Ostra Elite
665 KARLSSON Linus Sweden C3 KTM Team Ostra Elite
466 BLOM Oscar Sweden C2 Husqvarna Team Ostra Forsvarsmaktens EK
566 HALL Oscar Sweden C2 Husqvarna Team Ostra Forsvarsmaktens EK
666 HALL Victor Sweden C1 Yamaha Team Ostra Forsvarsmaktens EK
467 MOILANEN Marcus Sweden C1 Husqvarna Team Ostra Gota MS
567 KNUTSSON Zander Sweden C2 KTM Team Ostra Gota MS
667 VON SCHANTZ William Sweden C1 KTM Team Ostra Gota MS
468 ANDERSSON Adam Sweden C1 KTM Team Ostra Junior
568 HAMNAS Edvin Sweden C1 Yamaha Team Ostra Junior
668 WICKSELL Jimmy Sweden C2 KTM Team Ostra Junior
469 ADIELSSON Marcus Sweden C1 Husqvarna Team West Sweden
569 SALOMONSSON John Sweden C1 Husqvarna Team West Sweden
669 WAHLSTROM Erik Sweden C1 Honda Team West Sweden
470 ELWORTHY Kale USA C2 Husqvarna BOISE RIDGE RIDERS
570 HOWES Skyler USA C3 KTM BOISE RIDGE RIDERS
670 LEHR Alexander USA C3 KTM BOISE RIDGE RIDERS
471 DENSLEY Jayson USA C3 Husqvarna ELIZABETH SCOTT
571 HOESS Fred USA C1 Yamaha ELIZABETH SCOTT
671 STORRIE Brian USA C3 KTM ELIZABETH SCOTT
472 BROWN Jubal USA C1 Honda ERIC CLEVELAND
572 SANDERS Geoffrey USA C1 KTM ERIC CLEVELAND
672 SHEPPARD Dillon USA C1 Yamaha ERIC CLEVELAND
473 BROWN Reid USA C3 KTM GOFASTERS . COM
573 FERDERER Nathan USA C3 KTM GOFASTERS . COM
673 GARRAHAN Brian USA C2 KTM GOFASTERS . COM
474 KUDLA Ryan USA C3 KTM MO MUDDERS
574 McDONAL Kyle USA C3 KTM MO MUDDERS
674 PILLAR Michael USA C1 Husqvarna MO MUDDERS
475 KELLEY Benjamin USA C2 Husqvarna TONY AGONIS
575 KELLEY John USA C3 Husqvarna TONY AGONIS
675 TOTH Joshua USA C1 Husaberg TONY AGONIS
476 GOTTVALD Zdenek Czech Republic C3 Sherco BMT Gottbros Team
576 GOTTVALD Martin Czech Republic C1 Husqvarna BMT Gottbros Team
676 HOSTINSKY Thomas Slovakia C3 Husqvarna BMT Gottbros Team
477 CHAINE Philippe Canada C1 KTM FIM North America 1
577 SILGER Mickey USA C2 KTM FIM North America 1
677 STOCK Jared Canada C1 Yamaha FIM North America 1
478 JARKKOLA Tommi Finland C2 KTM Veterans from Finland
578 KARIKUUSI Jaakko Finland C3 KTM Veterans from Finland
678 PUOTSAARI Juha Finland C3 Husqvarna Veterans from Finland
479 KALLIOINEN Arto Finland C1 Husqvarna Offroadpro.fi
579 RONNQVIST Kaj Finland C2 Offroadpro.fi
679 SANTALA Heikki Finland C3 Offroadpro.fi
480 MORELLI Danilo Italy C1 Honda MOTO CLUB MANZANO
580 NOVELLO Sebastiano Italy C1 Honda MOTO CLUB MANZANO
680 ZANARDO Guerrino Italy C1 Honda MOTO CLUB MANZANO
481 ENJALA Sasu Finland C3 SE-Team
581 LINDSTROM Nico Finland C3 SE-Team
681 SAHI Pertti Finland C3 SE-Team
482 MEERU Mart Estonia C3 KTM Somerpalu MK
582 YPRAUS Egon Estonia C3 Huqvarna Somerpalu MK
682 KOLLIST Riho Estonia Somerpalu MK
483 ERMERS Corne Nederland C2 KTM Veteranen team FIM Europe NLD/DEU
583 MOULIJN Leonard Nederland C1 KTM Veteranen team FIM Europe NLD/DEU
683 BINDEMANN Max Germany C2 Beta Veteranen team FIM Europe NLD/DEU
484 FONT Miquel Catalonia C3 Gas Gas MC Sitges-Calet
584 MASO Joan Spain MC Sitges-Calet
485 LARSEN André Danmark C3 KTM FIM Europe – DEU/DNK
585 SOREN Reinhard Danmark C3 KTM FIM Europe – DEU/DNK
685 SCHWEIGER Robert Germany C2 KTM FIM Europe – DEU/DNK
486 CAREY Robert Great Britain C3 KTM Witley MCC
586 ROBINSON Tristan Great Britain C2 KTM Witley MCC
686 SCARRY Robin Great Britain C2 KTM Witley MCC
487 BINA Vaclav Czech Republic C3 KTM AK Krakonos Jilemnice II
587 KAVA Michal Czech Republic C3 Beta AK Krakonos Jilemnice II
687 VOTOCEK Marek Czech Republic C1 KTM AK Krakonos Jilemnice II
488 KLIMES Lubos Czech Republic C1 Yamaha EnC Racing CZ I
588 SEFR Jakub Czech Republic C1 Yamaha EnC Racing CZ I
688 ENGEL Milan Czech Republic C2 KTM EnC Racing CZ I
489 JENNER Thomas Australia C2 KTM AUSTRALIA-CLUB TEAM
589 SYKES Trent Australia C2 KTM AUSTRALIA-CLUB TEAM
689 TURNBULL Michael Australia C2 KTM AUSTRALIA-CLUB TEAM
490 BALAZ Peter Slovakia C2 KTM Albert Enduro Team
590 BELLUS Branislav Slovakia C2 KTM Albert Enduro Team
690 VAZNY Ondrej Slovakia C2 KTM Albert Enduro Team
491 DORNAK Michal Czech Republic C3 Beta FORD SZILCAR-OP AUTO Racing Team
591 STOFKA Ondrej Slovakia C3 Beta FORD SZILCAR-OP AUTO Racing Team
691 SZILASI Jozef Slovakia C2 KTM FORD SZILCAR-OP AUTO Racing Team
492 TOBES Jaroslav Slovakia C2 Sherco JATO ENDURO KLUB
592 VASTA Jan Czech Republic C2 Husqvarna JATO ENDURO KLUB
692 ZEMAN Jan Czech Republic C2 KTM JATO ENDURO KLUB
493 FISER Jan Czech Republic C3 Beta BETA MOTO PALIC TEAM
593 KAVSKY Rudolf Slovakia C2 Beta BETA MOTO PALIC TEAM
693 MICHALIK Roman Czech Republic C2 Beta BETA MOTO PALIC TEAM
494 DUCHOSLAV Vladimir Czech Republic C1 KTM Motoklub Chrastava 2
594 KASPAREK Jan Czech Republic C3 Husqvarna Motoklub Chrastava 2
694 KRISTEK Jindrich Czech Republic C3 Husaberg Motoklub Chrastava 2
495 BUJAREK Pavel Czech Republic C2 Jawa Jawa-CZ Classic Enduro Team
595 JANATA Jindrich Czech Republic C3 Jawa Jawa-CZ Classic Enduro Team
695 KUCERA Pavel Czech Republic C1 CZ Jawa-CZ Classic Enduro Team
496 KOTRC Milan Czech Republic C2 KTM Enduroklub Semily II
596 MAKOVEC Martin Czech Republic C2 KTM Enduroklub Semily II
696 STUDNICKA Vaclav Czech Republic C3 Gas Gas Enduroklub Semily II
497 JEMELKA Tomas Czech Republic C1 Yamaha BMT Czech
597 TRAVNICEK Petr Czech Republic C2 KTM BMT Czech
697 POLIVKOVA Michaela Czech Republic C3 Beta BMT Czech
951 DE BILLOT Gerard South Africa C3 KTM Team SA
952 HINOJOSA Benjamin Mexico C1 KTM CNE MEXICO
953 DOS SANTOS ALMEIDA Cristiano Switzerland C2 KTM M C Jurassien
954 SELLA Gev Israel C3 KTM TEAM ISRAEL

isde-2015-website