enduro.gr
 
 
 
Παραδοσιακά η Αμερικανική Ομοσπονδία μοτοσυκλέτας ανακοινώνει την Αμερικανική ομάδα που θα συμμετέχει στο ετήσιο αγώνα motocross των εθνών, στον αγώνα motocross που πραγματοποιήται στην Unadilla. Οι Ryan Dungey και Eli Tomac θα είναι και φέτος στην ...
04/04/2008 - SCRAMBLE ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΜ-ΟΜΕ
   
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ A1  
Α/Α No ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
1 102 ΚΟΡΚΑΣ ΒΛΑΣΗΣ YAMAHA ΠΟΥΛΙΤΣΑ DENICOL-ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ-ΕΠΙΠΛΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΗΣ-MOTOR CENTER ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-MOTO TOO FAST
2 104 ΤΖΑΧΡΙΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΤΜ ΠΑΤΡΑ MOTO CENTER ΠΑΤΡΑΣ ΕΛΛΑΣΤΙΚΑ-ΔΙΤΡΟΧΟ ΠΑΤΡΑΣ-HELL IN STORE 021 ΣΑΡΕΛΑΣ
3 118 ΒΕΡΡΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΚΑΛΑΜΤΑ ΥΑΜΑΗΑ ΠΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - DENICOL - HERBO-AFAM
4 130 ΤΡΙΧΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GAS-GAS ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ RACING TZINI R -ΔΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 132 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΤΜ ΑΙΓΙΟ ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΛΛΑΣΤΙΚΑ-SHELL ΔΟΥΚΑΣ
6 144 ΠΑΤΕΛΙΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TM ΧΙΟΣ ΧΙΟΣ ΤΜ OFF ROAD - TM HELLAS
7 159 ΚΑΤΡΙΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SUZUKI ΠΑΤΡΑ ΜΟΤΟ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
8 164 ΖΕΡΒΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ KAWASAKI ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ SHOPS-www.krd.gr-FUCHS-SILCOLENE-CROSSACTION
9 177 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΑΓΡΙΝΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ A2  
Α/Α No ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
1 210 ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΤΜ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΛΗΞΟΥΡΙΩΤΑΤΟΣ SERVICE-AGIP-GYMSPORT-ΛΕΜΑΘ
2 213 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑWASAKI ΠΑΤΡΑ
3 214 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GAS-GAS AΓΡΙΝΙΟ EXTRA PRODUCTS ΤΑΣΟΥΛΗΣ
4 228 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΤΜ ΠΑΤΡΑ DRIFT MOTOSHOP
5 230 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΜ ΠΑΤΡΑ ΔΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ RACING -ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
6 236 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ HONDA ΚΟΡΙΝΘΟΣ STERGIOPOYLOS MOTO CENTER
7 248 ΚΟΛΥΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΤΜ ΑΘΗΝΑ ΕLESKO
8 263 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ YAMAHA ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ' ΣΙΑ Ο.Ε.
9 270 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΧΙΟΣ
10 272 ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΤΜ ΑΘΗΝΑ ΝΙΝΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ-PRO RACER
11 277 ΧΑΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΤΜ ΠΑΤΡΑ TEAM EXTREME-ΔΙΤΡΟΧΟ ΠΑΤΡΑΣ - MOTO FUN -ΞΥΛΕΜΠΟΡΙΚΗ ΑΙΓΙΟΥ
12 281 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΗΣ ΚΤΜ ΑΘΗΝΑ D & K MOTO SKOULOUDIS - UFO
       
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β3      
Α/Α No ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
1 301 ΠΑΜΠΟΥΚΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΜ 250 ΚΟΡΙΝΘΟΣ HELL IN STORE 018-IGOL-XC-TING-DUNLOP
2 303 ΡΟΖΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ YAMAHA ΧΙΟΣ ΓΙΑΜΑΣ-ΚΑΡΑΤΖΑΣ-SCOTT-FMF -COLORI
3 305 ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΑΚΗΣ HONDA ΑΓΡΟΛΙΔΑ SOFIKITIS MOTO-ΛΕ.ΜΟ.ΕΡ.-ΣΠΙΤΙΚΟ CATERING
4 307 ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ SUZUKI ΑΡΤΑ GRC POWER FACTORY - SUZUKI-Δ.ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ-SILKOLENE- BRIDGESTONE - MOTOSITE.GR - BIKE THERAPY
5 308 ΖΗΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΠΟΥΤΗΣ
6 311 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SUZUKI ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΟΤΟR IMPORT -ΔΟΥΡΗΣ SERVICE
7 324 ΣΙΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ YAMAHA ΑΓΡΙΝΙΟ EXTRA PRODUCTS ΤΑΣΟΥΛΗΣ-ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ DENICOL- HEBO-ΕΠΙΠΛΑ ΣΙΑΧΟΣ
8 328 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΜΕΓΑΡΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗΣ RACING TEAM
9 331 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ HUSGVARNA ΑΘΗΝΑ STERGIOPOYLOS MOTO CENTER
10 333 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ HUSGVARNA ΑΙΓΙΟ ITAL MOTO-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ TEAM
11 341 ΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ SUZUKI ΑΓΡΙΝΙΟ ΤΑΣΟΥΛΗΣ - DENICOL - HEBO - AFAM
12 350 ΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΤΜ ΜΕΓΑΡΑ D & K MOTO SKOULOUDIS
13 375 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΤΜ ΑΘΗΝΑ HELL IN STORE 018-CETSE MOTO-MSR-HGC-TSX-COLORI
14 388 ΚΑΛΙΠΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ SUZUKI
           
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ B4  
Α/Α No ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
1 407 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SUZUKI ΑΘΗΝΑ SUZUKI ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ -SILCOLINE-WWW.KRD.GR
2 412 ΤΟΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HONDA ΕΡΜΙΟΝΗ MOTO TERZAKIS-SOFIKITIS MOTO-ΛΕ.ΜΟ.ΕΡ.
3 414 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΤΜ ΜΕΓΑΡΑ
4 419 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ TM ΧΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ SHOP -ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΡΔΑΡΗΣ
5 420 ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΑΙΓΙΟ ΠΑΛΕΜΟΤ
6 434 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ HONDA ΠΑΤΡΑ PERFORMANCE BIKES-AMSOIL
7 450 ΤΟΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΤΜ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΤΟΜΑΡΑΣ SERVICE
8 456 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ HONDA ΠΑΤΡΑ PALEMOT-SHELL ΜΑΡΑΓΚΟΣ-MOTOR CENTER ΠΑΤΡΑΣ
9 460 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΑΓΡΙΝΙΟ ΕΧΤRA PRODUCTS ΤΑΣΟΥΛΗΣ
10 471 ΚΑΡΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΚΟΣ YAMAHA ΠΥΡΓΟΣ ΑΟΛΑΠ-ΜΟΤΟ ΚΟΝΤΟΒΟΥΙΣΙΟΣ-FOUX COLORI-ΚΑΦΕ ΧΑΡΜΑΝΙ-ΚΤΕΟ ΙΩΝΙΚΗ
11 472 ΝΙΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΜ ΑΘΗΝΑ ΝΙΝΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ-PRO RACER-ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ-VGR TEAM
           
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β5      
Α/Α No ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ
1 502 ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΚΙΑΤΟ ΜΟΤΟ ΤΟΟ FAST
2 503 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΚΤΜ ΣΠΕΤΣΕΣ Γ & Α ΜΟΤΟ - RACE READY
3 514 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SUZUKI ΑΓΡΙΝΙΟ EXTRA PRODUCTS ΤΑΣΟΥΛΗΣ-ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ DENICOL- HEΒO
4 515 ΚΟΡΔΟΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΟΝDA ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.ΚΑΚΟΥΡΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε
5 519 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΤΜ ΑΙΓΙΟ ΞΥΛΕΜΠΟΡΙΚΗ ΑΙΓΙΟΥ
6 520 ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΥΑΜΑΗΑ ΧΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ SHOP -ΧΙΟΣ YAMAHA CENTER
7 520 ΠΑΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΚΕΡΥΝΙΑ
8 521 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΤΜ ΠΥΡΓΟΣ ΚΡΕΩΠΟΛΕΙΟ ΠΑΡΜΑ
9 522 ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΠΥΡΓΟΣ ΤΣΑΠΕΚΗΣ SERVICE
10 523 ΣΤΑΜΟΥ ΦΑΝΗΣ ΚΤΜ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΛΕΜΑΘ
11 529 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΟΣ ΚΤΜ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
12 541 ΦΑΝΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΑΜΦΙΣΣΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΦΑΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜ & ΣΙΑ ΕΠΕ
13 551 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ HONDA ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ MOTO ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΣΙΟΣ-ΚΑΦΕ ΖΟΡΜΠΑΣ
14 560 ΞΗΡΟΣ ΕΥΘΗΜΙΟΣ ΥΑΜΑΗΑ ΑΜΦΙΣΣΑ ΞΗΡΟΣ ΕΥΘΗΜΙΟΣ ΑΝΤΕΝΝΑ STORES
15 570 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ YAMAHA ΠΑΤΡΑ TEAM-EXTREME-ΔΙΤΡΟΧΟ ΠΑΤΡΑΣ-ΜΟΤΟ FUN -ΙΑΠΩΝΑΣ SERVICE
16 571 ΠΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΤΜ ΨΑΧΝΑ STERGIOPOYLOS MOTO CENTER
17 579 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΓΗΣ ΚΤΜ ΜΠΟΛΑΤΙ STERGIOPOYLOS MOTO CENTER

4ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ SCRAMBLE 2008
ΑΣΜΣΑ

6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2008

Η ΑΣΜΣΑ διοργανώνει την Κυριακή 6 Απριλίου στην περιοχή Σταματογιανεΐκα το 4ο αγώνα που προσμετρά στο Πανελλήνιο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SCRAMBLE 2008 που έχει προκηρυχτεί από τις συνεργαζόμενες Ομοσπονδίες ΠΟΜ και ΟΜΕ.
Η διεξαγωγή των αγώνων θα γίνει σύμφωνα με τον ΕΑΚΜ ,τον ΑΚΜ ,τους κανονισμούς του Γενικού κανονισμού Scramble της ΠΟΜ και της ΟΜΕ και των εγκυκλίων της και τον παρόντα Ειδικό κανονισμό.

ΕΙΔΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗΣ
ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΣΟΥΛΗΣ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΟΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΙΝFOMEGA
ΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ
ΤEΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ: : 9:00-11:00
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΝΑΒΑΤΩΝ: 11:10
ΓΥΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ : 11:20
EKKIΝΗΣΗ: 11:30 1 ½ ΡΑ + 1 ΓΥΡΟ

ΔΗΛΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Στον αγώνα μπορεί να δηλώσει συμμετοχή κάθε φυσικό η νομικό πρόσωπο. Πρέπει να είναι κάτοχος έγκυρης εθνικής αγωνιστικής αδείας της ΠΟΜ η της ΟΜΕ 2008.
Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται μέχρι την Τετάρτη 2/4/2008 στο τηλέφωνο: 210-6068887.
Ο αγωνιζόμενος θα μπορεί στον διοικητικό έλεγχο του αγώνα να δηλώσει συμμετοχή πληρώνοντας το παράβολο της εκπρόθεσμης συμμετοχής που ανέρχεται στο ποσό των 25€.
Το παράβολο συμμετοχής ορίζεται στα 55 ευρώ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Οι κατηγορίες που συμμετέχουν είναι:
-A1 (μέχρι 200 κ.ε δίχρονα)
-A2 (δίχρονες πάνω από 200 κ.ε)
-B3 (τετράχρονες έως 350 κ.ε
-B4 (τετράχρονες από 350 κ.ε και άνω)
-B5 (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕ ΕΓΚΥΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΔΟΘΗΚΕ ΤΟ 2007 Η 2008.)

ΦΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΟΙ
Τα φόντα είναι ελεύθερα .
Τα # είναι τριψήφια. Ο πρώτος αριθμός δηλώνει την κατηγορία ( Α1 1..,Α2 2.. κ.ο.κ)
Τα νούμερα θα δοθούν βάσει της κατάταξης του Πρωταθλήματος SCRAMBLE 2007. Όσοι δεν βαθμολογήθηκαν θα τους δοθεί # από την γραμματεία με την δήλωση συμμετοχής.

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ
Η ώρα εκκίνησης είναι 11:00.
Η διάρκεια είναι 1 ½ ώρα συν 1 γύρο.
Για να θεωρηθεί ότι ο αναβάτης τερμάτισε θα πρέπει να έχει καλύψει τα . του συνολικού
αριθμού των γύρων του πρώτου και να περάσει την γραμμή του τερματισμού μέσα σε 5 λεπτά
από την ώρα που τερμάτισε ο 1ος .

ΠΙΣΤΑ
Το μήκος της διαδρομής είναι 4,500χιλ. περίπου.

ΑΠΟΝΟΜΗ
Η απονομή θα γίνει στο χώρο της γραμματείας με την λήξη του αγώνα.
Στους νικητές των αγώνων ανά κατηγορία θα απονεμηθούν τα εξής βραβεία:
Στον 1Ο Κύπελλο
Στον 2ο Κύπελλο
Στον 3ο Κύπελλο
Στον 4ο,5ο και 6ο μετάλλιο.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν αμέσως μετά την λήξη του αγώνα. Τυχόν ενστάσεις επί των αποτελεσμάτων πρέπει να γίνει 30΄ μετά την ανάρτηση τους.

Συντάκτης Άρθρου : Δημήτρης Γιουβρής
Διαβάστε επίσης τα 5 τελευταία άρθρα της κατηγορίας:
29/07/2014 O Johnny Walker κέρδισε τον αγώνα Battle of Vikings
03/06/2014 Scramble φολόης - 68 συμμετοχές στον 4ο αγώνα περιφερειακού πρωταθλήματος Νοτίου Ελλάδος
19/05/2014 Video highlights από τον έκτο αγώνα GNCC (Loretta Lynn)
06/05/2014 Επιστροφή Γιάννη Παυλίδη στον Λαγκαδά
29/03/2014 Ο Αποστόλης Ζβιντερίκος κερδίζει φιλικό αγώνα scramble στην Μυτιλήνη
Εισάγετε μία λέξη ή φράση για αναζήτηση
 
Copyright © 2002-2013 Enduro.gr. Αρχική σελίδα | Προφίλ | Όροι Χρήσης | Διαφήμιση | Market | Promotion | Mobile SMS | Επικοινωνία | Race Photo